Маркетинг ICO

Готуєтеся до Initial Coin Offering (ICO)?

Я готовий допомогти Вам у галузі маркетингу, надавши масштабну рекламну підтримку Вашого проекту, використовуючи найпопулярніші канали для залучення інвесторів.

Реклама в ЗМІ

Я знаю власників різноманітних ЗМІ та медіа (в тому числі в області криптовалют). З багатьма співпрацюю. А також добре орієнтуюся куди і кому писати дла розміщення статей або новин про Вас, там, де вам це здавалося неможливим.

Крауд-маркетинг та спілкування на форумах представляючи Ваші інтереси

Крауд-маркетинг (англ. Crowd marketing, crowd - «натовп» і marketing - «маркетинг») - технологія партизанського маркетингу для реклами в інтернеті, за допомогою рекомендацій від учасників спілкування. А розміщення і підтримка топіків на тематичних форумах - найбільш важливий способжний, який дозволить залучити найдосвідченіших інвесторів в Ваш проект.

Маркетинг в соціальних мережах (SMM)

Інвестори теж люди і вони присутні в соціальних мережах. Використання SMM дозволить охопити більше зацікавлених людей. До всього іншого, багато інвесторів оцінюють Вас по Вашій же активності в соціальних мережах.

Контекстна та медійна реклама

Насправді в світі є тільки 3 великих гравців на ринку контекстної реклами - Google (світ), Bing (США) та Baidu (Китай). Яндекс я не враховую з багатьох причин.

Initial coin offering в Україні