У США прирівняли блокчейн-ICO до випуску традиційних акцій

Влада США прирівняла первинне розміщення токенів (ICO) до першого публічного розміщення традиційних акцій (IPO). Тепер все віртуальні емітенти будуть зобов'язані реєструватися для випуску токенів.

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) випустила попередження учасникам ринку, в якому вказала, що операції, що проводяться за допомогою технології блокчейн, повинні відповідати федеральним законам про цінні папери. Про це йдеться в повідомленні комісії. Токени - цифрові аналоги акцій при блокчейн ICO.

«Федеральні закони про цінні папери застосовуються до тих, хто виставляє на продаж і продає цінні папери в США, незалежно від того, чи є організація-емітент традиційної компанією або децентралізованою автономною організацією, незалежно від того, купуються ці цінні папери з використанням доларів США або віртуальних валют, і незалежно від того, чи поширюються вони в сертифікованої формі або через реєстраційну технологію », - йдеться в повідомленні.


Емітенти токенов, що використовують блокчейн, повинні реєструватися в регулюючих органах. Ті, хто буде проводити подібні операції без реєстрації, можуть понести відповідальність за порушення, відзначається в повідомленні комісії.

Коментарі

Initial coin offering в Україні